ÜSTÜN SES KALİTESİ

EVİNİZİ HAYATA DÖNDÜRÜYOR

Normal bir dinleyici veya tam bir ses tutkunu da olsanız, dinlediğiniz müzik içinizdeki duyguları canlandırır. Control4 ile tüm bu müzik deneyimini evinizin her yerinde, benzersiz bir kaliteyle yaşayabilirsiniz.

Biz buna "Müzik Evi" diyoruz.

FARKI KEŞFEDİN

Control4 Çok Oda Ses Çözümleri sayesinde müzisyenlerin ve ses yapımcılarının duymanızı istediği müthiş kaliteyi duyabilir, hissetmenizi istedikleri duyguları çok daha güçlü hissedebilirsiniz.

Evinizdeki müzik sizi farklı bir yere götürür.

YAYIN YAPMANIN AKILLI YOLU

Müziğiniz hemen kullanılabilir, kolay erişilebilir ve olabilecek en yüksek kalitede iletilebilmelidir. Dahili popüler müzik servisleri sayesinde farklı ekipmanlar kullanmanıza gerek kalmadan en sevdiğiniz müzikleri yayınlamaya başlayabilirsiniz. Control4, en popüler müzik servislerine dahili destek ve AirPlay imkanı sunar. Böylece oturduğunuz yerden favorilerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Favori müzik servislerinizle birlikte çalışıyoruz.

HER YERDE DİNLEYİN

Bodrum katından verandaya kadar, ailenizdeki herkes istediği servisten, istediği müziği aynı anda farklı bölgelerde oynatabilir. Bütün evde aynı müzik listesini oynatabilirsiniz, böylece odadan odaya geçerken müziğiniz yarım kalmaz.

HER YERDE DİNLEYİN