Yönetim Üniteleri

Yönetim ünitesi akıllı evinizin beynidir. Ev otomasyon sisteminizi yönetir ve evinizdeki elektronik cihazların birlikte çalışmasını sağlar(aydınlatma ve güvenlikten müzik/görüntü sistemlerine kadar ve arada kalan hemen herşey dahil). Evinizin boyutu fark etmeksizin ister tek bir odayı ister tüm malikaneyi otomatize etmek isteyin, Control4 yönetim üniteleri tüm otomasyon sisteminizi yönetebilecek güçtedir.

Öne Çıkanlar

  • Ses ve Görüntü kapasiteli, sertifikalı HDMI sayesinde günümüz televizyon ve alıcılarına tam bağlantı sağlıyor.
  • Control4 uygulama lisansı IOS, Android cihazlar ve PC üzerinden ev içi yönetim sağlıyor. 4Sight aboneliği uzaktan yönetim ve heryerden erişim imkanı sunuyor.
  • Dokunmatik ekranlardan, uzaktan ya da TV arayüzünden hızlı ve kullanışlı yönetim.
  • Yeni nesil çekirdek ve ZigBee işlemcileriyle hız ve performansta yeni bir seviye.

EA-5 Yönetim Ünitesi

C4-EA5

Teknik Doküman

Control4 EA-5 yönetim ünitesi, sıra dışı bir akıllı ev deneyimi sunması için tasarlandı. EA serisi içerisindeki en yüksek kalite ses ve işlem gücüne sahip olarak evdeki yüzlerce akıllı cihazı koordine edebilir.

EA-3 Yönetim Ünitesi

C4-EA3

Teknik Doküman

Control4 EA-3 eğlence ve otomasyon yönetim ünitesi, çok yönlülüğü ile orta boyutlu evler için yüksek kaliteli ses ve akıllı ev otomasyonunu birleştiren harika bir üründür.

EA-1 Yönetim Ünitesi

C4-EA1

Teknik Doküman

Benzersiz bir salon deneyimi sunması için geliştirildi. Control4 EA-1 Eğlence ve Otomasyon Yönetim Ünitesi TV’nizin etrafındaki cihazları yönetmekten fazlasını yapar. İçinde sakladığı eğlencesiyle akıllı eve geçiş için ideal bir üründür.