Akıllı Ev Mi İnşa Ediyorsunuz?

Yeni bir ev mi inşa ediyorsunuz? Öyleyse şimdi Control4® çözümlemelerini kullanmanın tam zamanı. Yeni evinizi tasarlayıp, tüm eviniz için ev sineması, güvenlik ve bağlantı gereksinimlerini planlarken Control4® yaşamınızı daha kolay hale getirecektir. Control4®; çoklu tüketici elektroniği ve ev sistemlerinin sorunsuz şekilde tek merkezden yönetilmesini sağlayan köprüdür. Bu merkez bir el kumandası olabileceği gibi, dokunmatik ekran, TV menüsü ya da isteğe göre yerleştirilmiş senaryo butonları olarak da şeçilebilir.

Peki Control4® ile neler yapabilirsiniz?

• Tek-dokunmalı Ev Sineması: Ses, video ve ev sineması öğelerinin kontrolunu kolaylaştırıp, birçok kumanda kullanımını ortadan kaldırır.

• Çoklu-oda Müziği: Eviniz heryerinde XM, Sirius, Rhapsody veya özel iPod kütüphaneniz gibi dijital müzik koleksiyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

• Akıllı Aydınlatma: Işıklar ve prizler üzerinde basit bir şekilde kontrolu sağlayan aydınlatma ortamları yaratır.

• Control4® akıllı aydınlatma; zamanlayıcılar, hareket sensörleri ve ışık azaltıcılar kullanarak güvenliği destekler ve enerji masraflarını azaltır.

• Gelişmiş İklimlendirme Kontrolu: Enerji tasarrufuna yardımcı olarak, önceden programlanmış iklimlendirme kontrolleriyle rahatlığı garantiler.

• Güvenlik ve emniyet: Ev güvenliğini neredeyse her yerden izlemek amacıyla güvenlik sistemi veya IP kameraları içerir.

• Daha fazlası: Control4®; kapı anahtarları, pencere panjurları, havuz denetleyicileri, cihaz ekranları gibi geniş bir yelpaze ile bütünleşebilir. Ev kontrolunda, yaşamınızı kolaylaştıracak bir yol aklınıza geliyorsa, Control4® büyük bir olasılıkla bunu başarabilir!

Akıllı Ev Çözümleri

Control4 evinizdeki tüm teknolojiyi hayatınıza ve ailenize mükemmel şekilde adapte olabilecek parlak deneyimler yaratır. Tek tuşa ışıkları kısın, müzik çalın, sıcaklığı arttırın, kapıları kilitleyin ve güvenlik sistemini devreye alın. Nerede olursanız olun yeni evinizi akıllı telefonunuz ile kontrol edin.

Bina Önerileri

Yeni evler eskilere nazaran biraz daha farklı yapısal kablolamalara sahipler. Mevcut evlerde kurulumcular gereksiz yere duvarları delmek istemezler. Fakat yeni evlerde duvarlar daha örülmeden son teknolojiye uygun şekilde kablolama yapılabilir. Mimarlarınızın Control4 bayileriyle çalışmasını sağlayarak en konforlu akıllı eve sahip olabilirsiniz.