Bayimiz Olun

Kimse ev otomasyonunu Control4 kadar genişletemiyor. Her yıl, müşterilerin ihtiyacını karşılayabilecek yeni ürünler üretiyoruz. Tüm bireylerin ortak bir vizyona sahip olduğu bu harika takımın bir parçası olun: Kullanımı kolay ev otomasyon çözümleriyle müşterilerimizin yaşam kalitesini geliştirmek.

 

Control4 Türkiye Bayi Programı

Ev Otomasyonu sektöründeki yeni açılımımızda sizler ile birlikte iş yapmak arzusunda olan Control4 Türkiye’ye, Bayi Programında gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Control4, sunduğu kolay uygulanabilir, uçtan uca çözümleri ile aydınlatma, güvenlik, müzik, iklimlendirme ve daha birçok kontrol elinizin altında. Kablolu ve kablosuz ürünleri ile sağladığı ürün çeşitliliği ile Control4 ev otomasyon ürünleri uygun fiyatlı çözümleri ile artık bayileri aracılığı ile Türkiye pazarında satılmaya başlanacak.

Bugüne kadar gelen yoğun bayilik taleplerini elimizden geldiğince desteklemeye çalıştık. Fakat Bayilerimizin, ürünlerin kurulum ve desteğini verebilecek düzeyde teknik bilgi ve donanınıma sahip olmaları markanın Türkiye’deki gelişimi açısından bizim için ciddi önem arz etmektedir. Bu sebeble de Türkiye içerisindeki Bayi adayları için Eğitim ve Ürün tanıtımlarının yer aldığı Türkiye Bayi Programını oluşturduk.

 

Bu Programa katılan Bayilerimiz aldıkları bilgi ve donanım ile :

• Control4’ün Türkiye pazarında hakettiği yere gelmesini sağlayabilir,

• Control4 ile Demo ortamı sağlayarak tüm yeteneklerini sergileme fırsatına erişebilir,

• Müşteri ihtiyaclarına göre kendi projelendirmelerini yaparak tamamlayıcı ürünler ile entegrasyonları sağlayabilir,

• Müşterilerinin beklentilerini karşılayacak yüksek standartlara sahip kurulumları gerçekleyebilir,

• Satış sonrası Sistem desteğini verebilir,

durumda olacaklardır.

 

Control4 Bayi Programı sayesinde, Bayi artık kendi sistemini tasarlayabilir ve uygulayabilir hale geldiği gibi, hem Bayi hem de bizlere sorumluluklar yüklemektedir.

Control4’un Türkiye Bayi Programına katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için basvuru@control4.com.tr ‘ye mail atarak kontak bilgilerinizi göndermeniz halinde Bayi Temsilcimiz sizinle en kısa zamanda irtibata geçecektir.

Bayimiz Olun

Dünyanın dört bir yanındaki Control4 Bayi ağına katılmak için tam zamanı. Aşağıdaki formu doldurarak Control4 Bayisi olmakla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olun.

Ad Soyad (gerekli)
Epostanız (gerekli)
Telefon (gerekli)
Şirket
İletiniz

Başlayın

Küçük başlayın büyük düşünün

Ev sahibi ve işletmelere tam, genişletilebilir bir yönetim sistemi önerebilirsiniz. Ev sineması, ses ve görüntü, akıllı aydınlatma, iklimlendirme, güvenlik ve dahası dahil.

Uyumlulukta Lider

Control4 çözümleri 8.000’in üzerinde üçüncü parti tüketiciği elektroniği ile uyumlu şekilde çalışır. Müşterilerinizin elindeki mevcut cihazlarla entegre olarak sistem kurulumunu çok basitleştirir. Hem sizin için hem müşterileriniz için harika bir özellik.

Bizim başarımız sizin başarınız

Bayi dostu iş politikamızla, 7/24 çevrimiçi sipariş ve dünya kalitesinde eğitim sistemiyle, işinizi kurmanızda her aşamada size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ödüllü Destek

Satış ve pazarlama materyallerinden teknik destek takımına kadar, başarıya ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi size sağladığımızdan emin oluyoruz.

Büyüme İmkanı

Yeni müşteriler edinirken mevcut müşterilerle olan ilişkileri inşa etmenin başarıya giden en doğru yol olduğunu anlıyoruz. Çözümlerimiz modülerdir, böylece zaman ve bütçe izin verdiğinde müşterileriniz hızlı ve kolay bir şekilde daha çok işlevsellik ekleyebilir.