Konfor & Rahatlık

Kullanışlı, ekonomik ve davetkar
Enerji tasarruflu iklimlendirme kontrolü, rahat havuz ve spa yönetimi ve ailenizle kolay iletişim avantajlarıyla rahat ve davetkar evinizin tadını çıkarın.

İKLİMLENDİRME

Belirlenmiş bir programa ya da telefon veya dokunmatik ekranınızdan birkaç dokunuşla devreye alabildiğiniz kişiselleştirilmiş konfor ayarlarınızın keyfini çıkarın.

Control4® otomasyon sistemini mevcut HVAC, yerden ısıtma, basınçlı hava, çift yakıt ve jeotermal sistemlerine entegre edebilirsiniz. İklimlendirme ayarlarınızı ister termostattan isterseniz de dokunmatik ekran ya da akıllı cihazınızdan ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık ve nemi mevsimlere göre otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Şömineyi bile yerinizden kalkmadan yakabilirsiniz.

İlgili Ürünleri İncele

DIŞ MEKAN YÖNETİMİ

Konfor ve Rahatlık iç duvarlarınızdan sıyrılarak bahçenize ulaşıyor.

Havuz ve Spa yönetimiyle Control4 uygulaması üzerinden ısıtmayı açıp, sıcaklığı ayarlayıp motorları çalıştırabilirsiniz. Fıskiye ve çim sulama sistemlerinizi hava şartlarına göre ayarlayın.

İlgili Ürünleri İncele

VIDEO İNTERKOM

Kapıda kimin olduğunu görmek, bebeğinizi kontrol etmek ya da evdeki herkesi yemek masasına çağırmak çok basit ve rahat.

Video interkom inanılmaz derecede hızlı bağlantı hızı, yüksek kaliteli ses ve görüntü sunar. Kapı zilinizi basit bir kapı önü modülüyle değiştirerek yerinizden bile kalkmadan kapıda kimin olduğunu görebilirsiniz. Aynı ekran üzerinden tek dokunuşla kapıyı açabilirsiniz.

İlgili Ürünleri İncele