Güvenlik

Evde ya da uzakta, kafanız hep rahat.
Nerede olursanız olun evinizde neler olup bittiğini kontrol edin. Eve biri girdiğinde, garaj açık kaldığında, bodrum katında sızıntı olduğunda haberiniz olsun. Akıllı güvenlik sayesinde huzur parmaklarınızın ucunda.

ARM  VE DISARM

Zahmetsiz olduğu kadar zarifte. Dokunmatik ekran, TV ya da mobil arayüz üzerinden güvenlik sisteminizi devreye alın ya da devre dışı bırakın. Hatta anlık acil durum yardımı alın. Dışarıya çıkacağınız zaman basitçe “Ev Dışı” tuşuna basarak kameraları devreye alıp tüm kapıları kilitleyin.

İlgili Ürünleri İncele

KİLİTLER VE UYARILAR

Kilitlerinizi kolayca görün ve yönetin, evinize giriş erişimi sağlayın ya da engelleyin. Su kaçağı ve açık kalmış bir kapı gibi olumsuz durumlarda hemen haberiniz olsun. Yönetimi elinize alarak ne kadar uzakta olduğunuz fark etmeden evinizin durumunu izleyin.

İlgili Ürünleri İncele

TAKLİTÇİ

Taklitçi™ senaryosu aydınlatmaları, panjurları ve hatta televizyonu yöneterek ailenizin davranış biçimini taklit eder ve evinizin siz içerisindeymiş gibi görünmesi sağlar. Böylece fazladan güvenlik sağlayarak içinizi rahatlatır.
İlgili Ürünleri İncele

GÖRÜNTÜLÜ İZLEME

Control4® Uygulamasını kullanarak, evin içindeki ve dışındaki kameraları görüntüleyebilirsiniz. Mobil cihazınızdan kameralarınızı canlı olarak görüntüleyin ve nerede olursanız olun evinizi istediğiniz gibi yönetin.

İlgili Ürünleri İncele