Akıllı İş

İşlerinizi birbirinden ayırabilmenizi sağlayan çözümler yaratarak ufak sorunları dert etmeden kolayca bir adım öne geçmenizi sağlıyoruz.

İşletme sahibi ya da yöneticisi olarak endişelenecek yeterince derdiniz var. Control4, işlemlerinizin verimliliğini geliştirerek size rekabet üstünlüğü sağlar. Aydınlatma, müzik, sıcaklık ve görüntüleri ayarlayarak müşterilerinizi kusursuz şekilde karşılayabilirsiniz. Tek tuşa güvenlik sistemi devreye girer, ışıklar açılır, sıcaklık ayarlanır, müzik ve televizyonlar otomatik olarak açılır. Her yerde gözünüz işinizde olur. Ekipmanlar ya da ışıklar açık unutulduğunda veya anormal bir aktivite tespit edildiğinde her zaman haberiniz olur.

Restaurant & Bar

Spor salonları ya da lokantalarda birden fazla televizyon yayınını aynı anda yönetmek biraz karmaşıktır. Control4, takımınızın AV sistemini ve ışıkları yönetmesini kolaylaştırır.

Bir den fazla televizyonda farklı kaynaklardan HD görüntü oynatın ve hepsini basit, tek bir arayüzden yönetin. Aydınlatmaları ve iklimlendirme sistemlerini otomatize ederek enerji tasarrufu sağlayın. Tek tuşla tüm binayı açın ve kapanış saatlerinde “Kapanış” tuşuna basarak herşeyin kendisini kapatmasını sağlayarak zamandan tasarruf edin.

Toplantı Odası

Her toplantı ve sunumda teknoloji gelişiyor. Bazen herşeyin düzgün çalışmasını sağlamak sorun olabiliyor. Control4 yardımcı olabilir.

Tek dokunuşta sunum için ışıkları kısabilirsiniz. Ekranı indirebilir ve görüntülü konferans sisteminizi çalıştırabilirsiniz. Saha dışındaki çalışanları görüşmelere dahil edebilmek için yetenekli görüntülü konferans desteği ve basit arayüzü sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

Hotel

Konuklarınız için eşsiz bir deneyim. Sizi diğerlerinden ayırır. En’lerinize bir Artı daha ekler. Akıllı hotel akıllıca bir hamledir. Hotel işletmeleri Control4 otomasyon çözümleri sayesinde ciddi avantajlardan yararlanıyor. Gelişmiş enerji tasarrufu sayesinde masrafları azaltırken aynı zaman konuklarınızın yaşadığı deneyimin kalitesini de arttırırsınız.

Konuklar çıkış yapar yapmaz aydınlatma ve iklimlendirmelerin kendilerini ayarlayarak enerji sarfiyatı yapmalarını önlersiniz. Her konuğun keyif alabilmesi için oda deneyimlerini kişiselleştirin. Aydınlatma senayolarından otomatik perde ve eğlence sistemlerine hatta uyanma deneyimlerine kadar her şeyi düzenleyebilirsiniz. Odaya giriş yapıldığı anda yumuşak müziklere eşlik eden kısık ışıklar ve hafifçe açılan panjurlarla oda, konuğu harika şekilde karşılar.

Fitness & Spa

Fitness merkezleri genellikle çok sayıda TV ve ses sistemi kullanırlar. Aydınlatma, klima ve güvenlik sistemleri de cabası. Control4 otomasyon çözümleri ile yönetimi ele alın ve müşterilerinizin deneyimine odaklanın.

Herhangi bir odadan istediğiniz kaynaktan müziklere erişebilirsiniz. Böylece her eğitmen kendi sınıfının favorilerini seçebilir. Binadaki herhangi bir ekrana istediğiniz kaynaktan HD görüntü gönderebilirsiniz. Su ve enerji tasarrufu için havuzu, jakuziyi ve saunayı programlayabilirsiniz. Tek tuşla her şeyi kapatıp güvenlik sistemini devreye alabilirsiniz.

Klinik Ofisi

Doktor ve Dişçiler otomasyonun avantajlarını keşfetti. Control4 hasta ve çalışanlara hiç beklemedikleri bir konfor sağladı.

Enerji tasarrufu için aydınlatma ve iklimlendirmeleri otomatize edin. Prosedür ihtiyaçlarına göre aydınlatma senaryoları programlayın. Hemşire ve hastalarla iletişim halinde olmak için interkom sistemini kullanın. İyileşmeleri sırasında hastalarınızın kendi eğlecenlerini yönetmelerini sağlayın.