AKILLI EV NEDİR?

Günümüzde pek çok akıllı cihaz mevcut. Televizyonlar, termostatlar,kapı kilitleri, hatta akıllı telefonunuzla yönetebildiğiniz lambalar. Bu cihazlar kendi başlarına da iyi çalışırlar, fakat hepsi birleşip orkestral bir uyumla işlemeye başladığında, doğru harmoniyle çalan bir teknoloji senfonisi ortaya çıkar.

Control4 konfor, rahatlık,eğlence ve huzur dolu bir kişisel deneyim yaratmak için evinizdeki tüm cihazları birbirine bağlar. Yetkili Control4 bayilerinin yardımıyla günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre evinizi güncel tutmanız çok kolay.

Daha akıllı bir yaşam deneyimine hoş geldiniz. Yeni ve Sıradışı bir hayata hoş geldiniz.

Platform

Control4® platformları akıllı evinizin işletim sistemidir. Bu güçlü platform, evinizdeki çoğu cihaza bağlanıp yöneterek favori ürünlerinizi orkestral şekilde çalıştırır. Üstelik yaşam tarzınıza göre kişiselleşebilir.

İlgili Ürünleri İncele

ARAYÜZ

Evinizle çeşitli şekillerde etkileşime geçebilmelisiniz. Müzik ve video deneyimleriniz için basit bir uzaktan kumanda, müzik arşivinize göz atmak için dokunmatik ekran, aydınlatma, müzik, panjur ve daha fazlası için anahtar seti, ya da arka bahçedeyken veya evinizde değilken akıllı telefon ve tabletiniz.

Her arayüz en sevdiğiniz özelliklere kolay ve basitçe erişebilmeniz için tasarlanmıştır ve tüm cihazlarda tutarlı bir görünüm ve hisse sahiptir.

İlgili Ürünleri İncele

MOBİL UYGULAMA

Control4 Mobil Uygulaması ve Her Yerden Erişim’li 4Sight ile siz uzaktayken evinize güvenli mobil erişim imkanı sağlar.4Sight ile dünyanın her yerinden sanal olarak kameralarını kontrol edebilir, kapılarınızı kilitleyebilir, sıcaklığı ayarlayabilir, garaj kapısını kapayabilir ve aydınlatmaları kapatabiliriniz.
İlgili Ürünleri İncele

EVİNİZİN UZMANI
İLE TANIŞIN

Bayilerimiz hayalinizdeki evi tasarlamanıza yardımcı olabilmek için titizlikle eğitilip sertifikalandırılmıştır. Herkesin Yeni ve Sıradışı bir hayata bakışı farklıdır. Bu yüzden akıllı ev uzmanlarımız, Control4 sistemini hayat tarzınız ve bütçenize en uygun şekilde tasarlar.
En Yakın Satıcıyı Bulun

AKILLI EVİNİZİ PLANLAYIN

Control4’a tam donanımlı bir iPad fiyatıyla başlayabilirsiniz. Tek çözüme odaklanın, salonunuz için eğlence sistemi olabilir, ve ihtiyaç ya da ilgi alanlarınız değiştiğinde eklentiler ekleyin. Ya da daha iyisi tüm evinizi akıllandırın. Seçim tamamen size bağlı.

Hemen akıllı ev planınızı oluşturun!

Projenizi Planlayın