AKILLI YAŞAM
EVİNİZİN HER YERİNDE!

EVİNİZİN TAMAMI İÇİN

AKILLI YAŞAM

Daha konforlu ve çekici bir evde dinlenin ve eğlenin. Akıllı aydınlatma ile içeride ve dışarıda çevre bilincine sahip olun. Evden uzakta olduğunuzda, evinizin güvende ve sağlam olduğundan emin olun. Tek dokunuşla ışıkları karartın, müzik çalın, ısıyı arttırın, kapıları kilitleyin ve güvenlik sistemini devreye alın. Evinizin siz hiç dokunmadan programınıza ve ihtiyaçlarınıza göre davranmasını sağlayın.

Control4, tüm eviniz için tam size göre çözümler sunar.

HER EV AKILLI OLABİLİR

Yeni binalardan 100 yıllık binalara kadar istediğiniz ölçü ve boydaki evlerden başlayabilirsiniz. Akıllı kapı kilitleriyle başlayın, size en mantıklı gelen odaya uzaktan yönetebileceğiniz bir eğlence sistemi ve akıllı aydınlatma ekleyin. Daha da iyisini yaparak evinizi baştan aşağı tam otomasyona kavuşturun. Akıllı evinizden her ne istiyor olursanız olun, biz üstesinden geliriz.

Küçükten başlayın, ya da büyük düşünün.

SEÇİM SİZİN

Günümüzde günlük yaşantımızın bir parçası olan akıllı cihaz sayısı oldukça fazla. Televizyonlar, termostatlar, kapı kilitleri, ampuller ve çok daha fazlası. Bu cihazlar elbette kendi başlarına harika çalışıyorlar, ancak asıl güzellik tüm cihazların tek arayüzden mükemmel bir uyum içeresinde çalışmasıdır. Control4 yaklaşık 10.000 cihazı tek sistem üzerinden yönetebilmektedir. İster 9 ister 99 yaşınızda olun kullanımı da son derece basittir.

Birlikte çok daha iyi.