matrix

Matrix Switch’ler

Matrix Switch’ler rezidans yapısındaki konutlarda kaynak materyallerden aldıkları verileri bütün odalara dünya kalitesinde yayınlarlar. 4K Ultra HD ürünlerin HDCP 2.2 uyumlulukları onları mevcut ve gelecek 4K içerikle uyumlu yapıyor. Ev sahipleri kopya korumalı 4K içeriklere evdeki tüm televizyonlardan ulaşmanın keyfini yaşıyor.

Öne Çıkanlar

  • Her bölgenin ses ve görüntü ayarlarını ayrı ayrı yöneterek kaynak medya ve hedef oynatıcı arasındaki en iyi ayarı sağlayın.
  • Leaf Ultra HD AV Matrix Switch’leri IR, RS232 ve Ethernet sinyallerini hedef medya cihazınıza iletmenizi, ihtiyacınız olan cihaz yönetimi ve hızlı ağ bağlantısını sağlar.
  • HDMI kaynakları tam kalitede iletir.
  • Merkezi bir bölgede HDMI Matrix Switch’e bağlı olan tüm kaynak cihazlar bir yerde toplanır ve göz önünden kaldırılır (Ses Matrix Switch’i hariç).

8×8 HDMI
Matrix Switch

C4-HDBTEB-B

Teknik Doküman
8 HDMI kaynağı tam HD netliğinde 8 görüntü bölgesine yayınlar. HDMI Matrix Switch’e merkezden bağlı tüm görüntü kaynakları toplanır ve göz önünden çekilir. Artı avantaj olarak bir adet Cat-5e/6 kablo üzerinden HD video, ses, Ethernet ve yönetimi sağlanarak yapılan HDBaseT yayınıyla kablo ve dağınıklıklar gözle görülür şekilde azalıyor.

Ses
Matrix Switch’i

C4-16ZAMSV3-B

Teknik Doküman
16 Stereo ses kaynağını bağımsız olarak 16 ses çıkışında oynatır. Her ses çıkışında özel olarak ses yüksekliği ve bağımsız olarak bas ve tiz ayarları yapılabilir. 8’den fazla ses kaynağı ya da ses bölgesi gerektiği durumlarda Control4 amplifikatöre kullanmak için idealdir.

Control4® Leaf 4K Ultra HD 10×10 AV Matrix Switch

LU1082

Teknik Doküman
Bu model 10 HDMI 4K UHD kaynaktan farklı ses, bas, tiz seviyesi ve dudak senkronizasyonu için ses gecikme ayarlarıyla 8 bölgeye yayın yapabilir. AV alıcıları yerel HDMI çıkışlara bağlıyken toplam 10 ses bölgesine yayın yapılabilir.

Control4® Leaf 4K Ultra HD 8×8 AV Matrix Switch

LU862

Teknik Doküman
HDMI ya da HDBaseT alıcılar kullanarak 8 Ultra HD görüntüyü herhangi 8 Ultra HD görüntüleyiciye yayınlayabilir.

Control4® Leaf 4K Ultra HD 6×6 AV Matrix Switch

LU642

Teknik Doküman
HDMI ya da HDBaseT alıcılar kullanarak 6 Ultra HD görüntüyü herhangi 6 Ultra HD görüntüleyiciye yayınlayabilir.

Control4® Leaf 4K Ultra HD 6X6 Matrix Kit

LU642L-KIT

Teknik Doküman
6 Ultra HD görüntüyü herhangi 6 Ultra HD görüntüleyiciye yayınlayabilir.