Kablosuz Anahtarlar

Control4 tuş takımları Control4 akıllı ev sisteminize çarpıcı bir arayüz kazandırıyor. Değiştirilebilir tuş takımlarını estetikle birleştirerek evinizin dekoruna uyum sağlıyor. Tek bir tuşa basarak bir senaryoyu devreye alabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • İkiden yedi adete kadar özel oymalı, LED arka ışıklandırmalı, dört farklı tuş boyutu kullanarak 37 farklı konfigürasyon elde edebilirsiniz.
  • 9 tarz renge sahip, parlak ve saten kaplı şık, vidasız kapaklarla oyma tuşları istediğiniz gibi eşleştirip karıştırabilirsiniz.
  • 120V, 240V, ya da 277V olabilirler.
  • Tuşlar favori senaryolarınıza hızlı erişim sağlar. Örneğin bir tuşa “İyi Geceler” senaryosu atayarak tek basışla tüm ışıkları söndürebilir, kapıları kilitleyebilir ve alarmı devreye alabilirsiniz. Hepsi tek seferde!

Decora Kablosuz Ayarlanabilir Tuş Takımı

C4-KC120277, C4-KC240

Teknik Doküman
Tek dokunuşta otomasyonun kapılarını açan, aydınlatma yanında ses, görüntü, güvenlik, iklimlendirme ve daha fazlasını da yönetebilen zarif, kişiselleştirilebilir arayüz.

Decora Kablosuz Tuş Takımı Dimmer

C4-KD120-WH

Teknik Doküman
Bu teknik olarak ayarlanabilir tuş takımlarıyla birleştirilmiş adaptif fazlı dimmer’dır. Aydınlatma yüküne kablolamayla bağlanabilir. Parlak; Halojen; Elektronik (Solid State) Düşük Voltaj (ELV) Trafolar, Manyetik (Demir Çekirdek, İndüktif) Düşük Voltaj (MLV) Trafolar; Fazlı-Dimlenebilir Florasanlar, Kompakt Florasanlar, ve LED’ler. Kişiselleştirilebilir tuş konfigürasyonuna imkan sağlar.

Decora Yardımcı Tuştakımı

C4-KA-WH

Teknik Doküman
Mevcut duvar içi üç yollu kablolamayı kullanarak uyumlu herhangi bir Control4 Dimmer, Anahtar ya da Fan Hızı Yöneticisine doğrudan bağlayarak üç yollu aydınlatma yükü yönetmek için ekonomik bir çözüm.

Kare Kablosuz Tuş Takımı

C4-SKC-N

Teknik Doküman
Kare Kablosuz Tuş Takımı zarif ve kişiselleştirilebilir arayüzü sayesinde tek tuşla otomasyonun gücünü ortaya çıkarıyor. Tuş takımı 5 farklı tuş ölçüsü kullanılarak 2 ve 7 tuşlu kombinasyonlar arasında 38 farklı yapılandırmaya olanak sağlar. Kolayca yeniden yapılandırılabildiği için kurulumdan önce veya sonra ne kadar tuş gerekeceğiin düşünmeniz gerekmez.

Kare Kablosuz Adaptif Faz Dimmer

C4-SAPD240-N

Teknik Doküman
Kare Kablosuz Adaptif Faz Dimmer zarif dimleme ve yapılandırılabilir tuş takımını birleştirerek sıradışı iç mekan aydınlatma yönetim sağlıyor. Mevcut aydınlatma anahtarınızı Keypad Dimmer ile değiştirerek tek tuşla otomasyonun gücünü açığa çıkarın.

Kare Kablosuz Anahtar

C4-SSW240-N

Teknik Doküman
Control4® Kare Kablosuz Anahtar, çeşitli yüklerin açma/kapama yönetm için yapılandırılabilir tuşları ve röleyi birleştirir. Tuş takımı 5 farklı tuş ölçüsü kullanılarak 2 ve 7 tuşlu kombinasyonlar arasında 38 farklı yapılandırmaya olanak sağlar.