Kablolu Anahtarlar

Control4 tuş takımları Control4 akıllı ev sisteminize çarpıcı bir arayüz kazandırıyor. Değiştirilebilir tuş takımlarını estetikle birleştirerek evinizin dekoruna uyum sağlıyor. Tek bir tuşa basarak bir senaryoyu devreye alabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • İkiden yedi adete kadar özel oymalı, LED arka ışıklandırmalı, dört farklı tuş boyutu kullanarak 37 farklı konfigürasyon elde edebilirsiniz.
  • 9 tarz renge sahip, parlak ve saten kaplı şık, vidasız kapaklarla oyma tuşları istediğiniz gibi eşleştirip karıştırabilirsiniz.
  • Tuşlar favori senaryolarınıza hızlı erişim sağlar. Örneğin bir tuşa “İyi Geceler” senaryosu atayarak tek basışla tüm ışıkları söndürebilir, kapıları kilitleyebilir ve alarmı devreye alabilirsiniz. Hepsi tek seferde!

Decora Kablolu Tuş Takımı

C4-KCB-WH

Teknik Doküman
Tek dokunuşta otomasyonun kapılarını açan, aydınlatma yanında ses, görüntü, güvenlik, iklimlendirme ve daha fazlasını da yönetebilen zarif, kişiselleştirilebilir arayüz.

Kare Kablolu Ayarlanabilir Tuş Takımı

Teknik Doküman
Avrupa pazarında sık kullanılan “İngiliz Tarzı” kare kutulu ayarlanabilir tuş takımı zarif ve kişiselleştirilebilir bir arayüz sunarak tek dokunuşla otomasyonun kapılarını açıyor. Aydınlatma yönetiminin yanında ses, görüntü, güvenlik ve daha fazlasını da yönetebiliyor.