Güvenlik Paketleri


Kapı çalar çalmaz, garaj kapısı açık kaldığında ya da su sızıntısı olduğunda anında haberiniz olsun. Bu güvenlik paketleri bir olay gerçekleştiği anda ya da belirtilen bir süreden sonra gerçekleştiğinde haberiniz olmasını istediğiniz olaylarla ilgili sizi haberdar eder.

Öne Çıkanlar

  • Garaj kapısı açık kaldığında haberiniz olsun. Control4 Uygulamasını kullanarak uzaktan kapatın.
  • Evinizde bir sızıntı olduğu anda haberiniz olsun ve anında müdahale edebilin.
  • Kapı ziline basıldığında mesaj alın. Ne zaman ziyaretçi ya da kargo geldiğini bilin.
  • Bu paketleri kameralar, kapı kilitleri, aydınlatmalar gibi diğer Control4 ürünleriyle birleştirin ve gerçekten etkileyici bir otomasyonun keyfini çıkarın.

Garaj Paketi

Evden işe giderken ya da akşam yatmaya hazırlanırken garaj kapısı açık kalmışsa uyarı alırsınız. Garaj kapısının ne kadar süre açık kaldıktan sonra uyarı verileceğini siz belirlersiniz. Uyarı geldiğinde de isterseniz kapının otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir, isterseniz de manuel olarak kapatabilirsiniz.

Sızıntı Algılama Paketi

Basit bir sızıntı erken fark edilmediği taktirde yüksek tahribat verebilir. Su Sızıntısı Algılama Paketi, sızıntı olduğu anda sizi haberdar eder ve yüksek hasarlar vermeden önlemenizi sağlar.

Kapı Zili Paketi

Kapı zili çaldığında tüm evi saran (arka veranda dahil) bir bildirim çalabilir ya da çalan bir telefonu cevapladığınızda izlediğiniz film otomatik olarak durdurulabilir.