Çözüm Ortakları

Evinizdeki tüm elektronik cihazlar ve sistemlerin yönetilmesi ve kontrol edilmesi için bazen kişisel bir Bilgi Teknolojisi bölümüne gereksinim olduğunu hissedersiniz. Düzinelerce kumanda ve kullanım kılavuzlarıyla dolu bir kütüphaneden daha iyi bir yöntem olması gerektiğini düşünürsünüz. İşte tam burada Control4® devreye girmektedir.

Ev otomasyonunda kullanılan tüketici elektronik cihazlar için standart kontrol yöntemlerinin geliştirilmesini hızlandırmak amacıyla, öncü elektronik firmaları ve ev-otomasyon çözüm tedarikçileri Control4 ile işbirliğine girmektedir. Control4®, evinizdeki tüm teknolojinin hatasız bir şekilde birlikte çalışmasına olanak sağlayarak, rahatlıkla birlikte daha fazla kontrolü de beraberinde getirir. Her şey birlikte çalıştığında yaşam daha iyi olmaktadır!

Televizyonlar, ev sineması ekipmanı, akıllı aydınlatma ve hatta kapı kilitleri arayışı içindeyseniz, Control4® ortaklarına danışmayı ihmal etmeyiniz.

Control4® Powered

Control4® Powered ürünleri; Control4® Director teknolojisini içermektedir, bu da cihazın Control4® Ev Kontrolörü gibi işlev gördüğü anlamına gelmektedir. Bu ürünler aynı zamanda Control4® Audio Client, Audio Host veya Navigator yazılımını da destekleyebilir. Control4® Powered cihazınız olduğunda, ayrı bir Ev Kontrolörüne gereksiniminiz olmaz, böylece daha az cihazla aynı güç ve kontrole sahip olursunuz.

Control4® Ready

İki tip Control4® Ready ürünü bulunmaktadır – Navigator ve Audio. Control4® Ready – Navigator cihazları Control4® teknolojisini barındırmaktadır, böylece bunlar Control4® sistemleri için grafik ekran olarak görev yapabilmektedirler. Örneğin, telefonunuz bir Navigator Liste barındırabilir veya iPhone’unuz ile evdeki televizyonunuz aynı arayüzü gösterebilir.

Control4® Ready – Audio ürünlerinde bunların bir ses bitiş noktası veya ses kodlayıcısı gibi görev yapmasına izin veren Control4® teknolojisi bulunmaktadır. Receiver veya amplifikatör gibi içerikleri bulunan bu ürünler, size cihaz ve Control4 sistemi aracılığıyla müzik dinleme şansı vermektedir.

Control4® Certified

Bağımsız onaylama; Control4® Certified işareti bulunan ürünlerin sınandığını ve Control4® sistemi ile uyumlu olduğunu garanti etmektedir. Bu ürünler; IP veya seriyel sürücü, iki yönlü iletişim veya özel hazırlık koşulları gerektirmektedir. Control4® Certified’; bu ürünlerin Control4® sisteminizle sorunsuz çalışacağı anlamına gelmektedir.

Control4® Compatible

Kızılötesi sürücü bulunduran hemen hemen her ürün Control4® uyumlu olabilir, bu da; Control4® sisteminize kolaylıkla bütünleştirilebilen geniş bir ürün yelpazesi olduğunu belirtmektedir.