Duvar İçi Dokunmatik Ekranlar

7″ ve 10″ versiyonları mevcuttur. T3 serisi Duvar İçi Dokunmatik Ekranlar evinizi dinamik ve zarif şekilde yönetmeniz için tasarlandı. Göz alıcı sade tasarımı, baştan sona cam olması ve çarpıcı grafikleriyle bu ekranlar her duvarda harika görünüyor.

Öne Çıkanlar

  • Basit bir kaydırmayla çalma listenize göz atın, kapak görsellerini görüntüleyin ve aydınlatma deneyiminizi kolayca kişiselleştirin.
  • Görüntülü interkom sayesinde kapıda kim var görebilirsiniz, uykudaki bebeğinizi kontrol edebilirsiniz ya da evdeki herkesi yüksek kaliteli ses ve görüntüyle yemeğe çağırabilirsiniz.
  • Ev yada iş yerinizdeki tüm teknolojiye her zaman erişim ve tam yönetim sağlar.
  • Sade tasarım, baştan sona cam ve berrak görüntü kalitesi, önceki modellerden 2.5 kat yüksek çözünürlük.

7″ Duvar içi Dokunmatik Ekran

C4-WALL7-WH

Teknik Doküman
7″ Dokunmatik ekran, kullanışlı yapısıyla tam sistem yönetimi sunuyor. Ekranı istediğiniz yere monte edebilirsiniz. Baştan sona cam olması ve yüksek görüntü kalitesi sayesinde evin iç tasarımı için çekici bir eklenti oluyor.

10″ In-Wall Touch Screen

C4-WALL10-WH

Teknik Doküman
Bu geniş 10″ dokunmatik ekran tüm sistemin yöneitmini parmak uçlarınıza getiriyor. Kullanışlı olabilecek tüm duvarlara güvenli şekilde monte edilebilir, büyük ekranı ve yüksek görüntü kalitesi onu ev içerisindeki görüntülü iletişim ve yönetim konusunda ideal yapıyor.