Dimmerlar

Control4 Dimmerları, modası geçmiş dimmerlarınızı şık ve sofistike dimmerlarla yenileyerek iç ve dış aydınlatmalarınızı zarifçe yönetmenin yanında istenilen ışık seviyesine otomatik olarak gelmesi için programlanabilir.

Öne Çıkanlar

  • Arka aydınlatmalı tuş oymaları, günün her vakti ışık seviyesi fark etmeksizin kolay okunabilmesi için programlanabilir renk yönetimi.
  • Programlanabilir RGB LED’ler aydınlatma ve diğer cihaz için durum bildirir.
  • Ortam ışığı sensörü otomatik olarak arka aydınlatmayı ve durum LED parlaklılığını ortamdaki ışık yoğunluğuna göre ayarlar.
  • Parlak ve Saten renklerde geniş renk seçeneği sunar.
  • Control4® vidasız çerçeveler ayrı satılarak şık bir profil sunar.

Adaptif Faz Dimmer

C4-APD120-WH

Teknik Doküman

Bu zarif dimmer, dimlenebilir yüke sahip geniş ürün aralığıyla uyumludur. Örneğin: LED’ler, Akkorlar, Halojenler, Elektronik Düşük Voltaj (Solid State) Trafolar, Manyetik Düşük Voltaj (Demir Çekirdek) Trafolar, Florasanlar ve kompakt florasanlar.

İleri Faz Dimmer

C4-FPD120-WH

Teknik Doküman

Akkorlar, hat-voltaj holojenler ve manyetik trafolar gibi ileri faz uyumlu yükleri dimlemek için ekonomik bir çözümdür. İleri Faz Dimmer aynı zamanda avize ve çok sayıda gömme aydınlatma grupları gibi yüksek watlı aydınlatmaları dimlemek için de idealdir.

0-10V Dimmer

C4-TV120277-WH

Teknik Doküman

Gittikçe popülerleşen 4 kablolu 0-10V dimlenebilir florasan ve LED aydınlatmaları zarif şekilde duvar içinden yönetmenin keyfini yaşayın. Vurgulu aydınlatma ve diğer düşük voltaj yükleri yönetebilir.

Kare Adaptif Faz Dimmer

C4-SAPD240-N

Teknik Doküman
Kare Kablosuz Adaptif Faz Dimmer zarif dimleme ve yapılandırılabilir tuş takımını birleştirerek sıradışı iç mekan aydınlatma yönetim sağlıyor. Mevcut aydınlatma anahtarınızı Keypad Dimmer ile değiştirerek tek tuşla otomasyonun gücünü açığa çıkarın.