Control4 Bayi programı

Control4 Türkiye Bayi Programı

Ev Otomasyonu sektöründeki yeni açılımımızda sizler ile birlikte iş yapmak arzusunda olan Control4 Türkiye’ye, Bayi Programında gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Control4, sunduğu kolay uygulanabilir, uçtan uca çözümleri ile aydınlatma, güvenlik, müzik, iklimlendirme ve daha birçok kontrol elinizin altında. Kablolu ve kablosuz ürünleri ile sağladığı ürün çeşitliliği ile Control4 ev otomasyon ürünleri uygun fiyatlı çözümleri ile artık bayileri aracılığı ile Türkiye pazarında satılmaya başlanacak.

Bugüne kadar gelen yoğun bayilik taleplerini elimizden geldiğince desteklemeye çalıştık. Fakat Bayilerimizin, ürünlerin kurulum ve desteğini verebilecek düzeyde teknik bilgi ve donanınıma sahip olmaları markanın Türkiye’deki gelişimi açısından bizim için ciddi önem arz etmektedir. Bu sebeble de Türkiye içerisindeki Bayi adayları için Eğitim ve Ürün tanıtımlarının yer aldığı Türkiye Bayi Programını oluşturduk.


 

Bu Programa katılan Bayilerimiz aldıkları bilgi ve donanım ile :

• Control4’ün Türkiye pazarında hakettiği yere gelmesini sağlayabilir,

• Control4 ile Demo ortamı sağlayarak tüm yeteneklerini sergileme fırsatına erişebilir,

• Müşteri ihtiyaclarına göre kendi projelendirmelerini yaparak tamamlayıcı ürünler ile entegrasyonları sağlayabilir,

• Müşterilerinin beklentilerini karşılayacak yüksek standartlara sahip kurulumları gerçekleyebilir,

• Satış sonrası Sistem desteğini verebilir,

durumda olacaklardır.

 


 

Control4 Bayi Programı sayesinde, Bayi artık kendi sistemini tasarlayabilir ve uygulayabilir hale geldiği gibi, hem Bayi hem de bizlere sorumluluklar yüklemektedir.

Control4'un Türkiye Bayi Programına katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için basvuru@control4.com.tr 'ye mail atarak kontak bilgilerinizi göndermeniz halinde Bayi Temsilcimiz sizinle en kısa zamanda irtibata geçecektir.

Ona Dokunabilirsiniz. Control4 çözümleri hakkında daha fazlasını öğrenin. Projenizi bizimle paylaşmak ve bizimle hemen temasa geçmek için tıklayınız.