Anahtarlar

Her tip yük için sanal olarak aç/kapa yönetimi sağlayın. LED aydınlatmalar, Akkorlar, Halojenler, Elektronik Düşük Voltaj (solid State) Trafolar, Manyetik Düşük Voltaj (Demir Çekirdek) Trafolar, Florasanlar, Kompakt Florasanlar ve Motorlar; tavan ,banyo ve havalandırma fanları dahil.

Teknik Doküman

Öne Çıkanlar

  • Arka aydınlatmalı tuş oymaları, günün her vakti ışık seviyesi fark etmeksizin kolay okunabilmesi için programlanabilir renk yönetimi.
  • Programlanabilir RGB LED’ler aydınlatma ve diğer cihaz için durum bildirir.
  • Ortam ışığı sensörü otomatik olarak arka aydınlatmayı ve durum LED parlaklılığını ortamdaki ışık yoğunluğuna göre ayarlar.
  • Parlak ve Saten renklerde geniş renk seçeneği sunar.
  • Control4® vidasız çerçeveler ayrı satılarak şık bir profil sunar.

Kablosuz Anahtar


Teknik Doküman
Control4® Kablosuz Anahtar birçok yük tipinde açma/kapama yönetimi sağlar. Güçlü rölesi ve yüksek akım değeri sayesinde havuz pompası, büyük florasan aydınlatmaları gibi ağır yükleri kaldırabilir. Duvar prizlerini açma/kapama için de kullanılabilir.

Kare Kablosuz Anahtar

C4-SSW240-N

Teknik Doküman
Control4® Kare Kablosuz Anahtar, çeşitli yüklerin açma/kapama yönetm için yapılandırılabilir tuşları ve röleyi birleştirir. Tuş takımı 5 farklı tuş ölçüsü kullanılarak 2 ve 7 tuşlu kombinasyonlar arasında 38 farklı yapılandırmaya olanak sağlar.