amfi

Amplifikatör ve Alıcılar

Yüksek kaliteli profesyonel sesleri 8 bölgeye kadar stereo olarak ulaştırın. Evinizin boyutu ne olursa olsun çok odalı ses sisteminiz için gerekli olan gücün tadını çıkaracaksınız.

Öne Çıkanlar

  • Çok sayıda kaynak ve çıkış seçenekleriyle evinizin her yerinde (8 bölgeye kadar) yüksek kaliteli ses deneyimi yaşarsınız.
  • Otomatik kaçak dedektörü ve sistem sıfırlama sistemi Amplifikatörü ve Amplifikatöre bağlı hoparlörleri hasarlardan korur.
  • Amplifikatör kullanılmadığında bekleme moduna geçerek enerji tasarrufu yapar.

4-Bölge Güç Amplifikatör

C4-AMP104

Teknik Doküman
Oldukça güçlü olan 4-Bölge Güç Amplifikatör evrensel hat giriş ve çıkışı dahil 4’e kadar analog hat ses girişi ve 4’e kadar bölge çıkışı yönetebilir. Güçlü bekleme modu, otomatik kaçak dedektörü ve sistem sıfırlama özelliği Amplifikatöryi ve ona bağlı hoparlörleri hasarlardan korur.

8-Bölge Güç Amplifikatör

C4-AMP108

Teknik Doküman
Oldukça güçlü olan 4-Bölge Güç Amplifikatör evrensel hat giriş ve çıkışı dahil 8’e kadar analog hat ses girişi ve 8’e kadar bölge çıkışı yönetebilir. Güçlü bekleme modu, otomatik kaçak dedektörü ve sistem sıfırlama özelliği amplifikatörü ve ona bağlı hoparlörleri hasarlardan korur.

4-Bölge Matrix Amplifikatör

C4-8AMP1-B

Teknik Doküman
4-Bölge Matrix Amplifikatör herhangi bir kaynaktan (dijital dahil) aldığı sesi güçlendirerek 4 bölgeye iletir.

8-Bölge Matrix Amplifikatör

C4-16AMP3-B

Teknik Doküman
Daha büyük ses sitemleri için 8-Bölge Matrix Amplifikatör herhangi 8 kaynaktan aldığı sesi güçlendirerek herhangi 8 bölgeye iletebilir.